0212 709 84 88
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Videolarımız

Anasayfa » Videolarımız

iTreadmill Havuzları

JNJ spor sualtı koşu bandı, altta ayarlanabilir hız konveyör bandına sahip, saatte 1-8 kilometre hızını ayarlayabiliyor, sadece fitness ve su altı rehabilitasyonu için en iyi egzersiz ekipmanı değil aynı zamanda bu tür mükemmel bir deneyim sunuyor.

Engelli Kaplıca Havuzları

Engellilerin kaplıca tedavisinin keyfini çıkarması için, JNJ SPAS bağımsız olarak dikey engelsiz elektrikli kaldırma kolonları geliştirmiştir, bu cihaz engellilere güvenli ve rahat bir şekilde spa merkezlerine ulaşabilmektedir. Sağlık görevlilerinin yardımı ile, engelli insanlar dışarıdan kaplıcalara özel bir tekerlekli sandalye ile taşındı, kullanıcıların iki kez hareket etmesine ve sağlık görevlilerinin iş yükünü azaltmasına gerek yoktu.

 

>

Pro Swim Spa

JNJ SPAS, sporcuların ve profesyonel yüzücünün talebini tam olarak karşılamak için PRO serimizdeki marketteki yüzme spa merkezlerini tanıtmak istiyor. PRO yüzme kaplıcaları ayarlanabilir dokuz devir ile 2.8KW ila 5.6KW eksenel akış pompası ile donatılmıştır. Ne kadar güçlü? Testlerimize göre, yetişkin bir bayan için 5-6 hızda çalışan bir 2.8KW PRO yüzme kaplıcası ve yetişkin bir erkek için 6-7 hız yeterli ve 8-9 hız zorlu yarışçılar için ayrılıyor.

   Klasik Seri

J&J, küvetli alana sahip eşsiz bir açık hava spa merkezi geliştirmekte olup, yaşlılar, engelliler veya hareket engelli insanlar için harika olan daha güvenli, daha sağlıklı ve hidromasaj deneyimi sunmaktadır. Akrilik malzemeden yapılmış ünlü serisi jakuzi spa, güçlü bir yüzey sunar, yüksek ağır basınç ve yüksek sıcaklık taşıyabilir ve parlak, solmaz, uzun süre tutabilir.