0212 709 84 88
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sonsuz Yüzme Havuzları

Anasayfa » Sonsuz Yüzme Havuzları

Pro Swim Spa

Yüzmenin sportif yararlarını ön plana çıkaran bu ürün, yüzme sonrası havuzla birleştirdiği spa bölümünde de size suyun rahatlatıcı etkisini sunan harika bir tasarımdır. Çift bölmeli bu ürün, ayrı bir spa ve ısıtılmış yüzme havuzu bölümü ile bir bölümde spa keyfi yaşarken bir bölümde su jetlerine karşı yüzme imkanı sunar. JNJ Spa, evde kullanım için Swim-Spa, profesyonel kullanım içinde Pro Swim-Spa serilerini tasarlamıştır. Swim-Spa ürünlerinde suyun kuvvetine karşı yüzme için yüzme bölümde doğrusal çoklu jetler kullanılmıştır. Masaj havuzu bölümünde de eşsiz hidroterapi için yoğun jetler kullanılmıştır.

Profesyonel anlamda spor yapmak isteyenler için geliştirilen Pro Swim-Spa serisinde ise dokuz ayrı hıza ayarlayabileceğiniz 2.8kw-5kw güçlü pompalar mevcuttur. Suyun çok güçlü olarak gelebildiği bu sistemde, profesyonel olarak yüzebilir; kaslarınızı etkili bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

 

Seçenekler.

JNJ Spa’lar, çeşitli kullanıcıların gerçek ihtiyaçları için üç çeşit yüzme havuzu kurulumu sunar. Stand (yuvarlak köşe), Yarım gömme (dik açı) ve Tüm gömme (dik açı). All-embed ve Half-embed kurulumunu kolaylaştırmak için, JNJ Spa’ları ayrıca dik açılı yüzme spaları versiyonunu özel olarak sağladı.

Su Geri Kazanım Cihazları