0212 709 84 88
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

HAKKIMIZDA

J&J SanitaryWareCo.LTD 1999 yılından bu yana ISO 9001-2008 standartlarında dış mekan spa, gazebo ve performans havuzları üretmektedir. Yenilikleri takip eden yapısıyla sektöründe birçok üründe ilk olma özelliği taşıyan JNJ Spa ürünleri, kalite ve konfor ile birleştirdiği farkı tasarımlarla da dikkat çekmektedir. 1100 cm uzunluğu ve 148 cm derinliği ile sektördeki en büyük iki bölmeli ısı sistemli performans havuzu JNJ tarafından üretilmektedir.

Tasarım

JNJ Spa 13 farklı stilde 128 model dış mekan spa, 18 model performans havuzu ve 48 model iç mekan spa üretmektedir. Tüm bu ürünlerin her biri, suyun rahatlatıcı etkisini en üst seviyede hissetmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Oturma alanlarındaki rahatlığı, ayarlanabilir konforlu başlıkları ve yüksek performanslı su jetleri ile size mükemmel bir masaj keyfi sunar. Bu keyfi, ışık ve sesin de verdiği terapiyle zenginleştirmek amacı hedeflenerek pup-up hoparlörler, renk değiştiren ledler ve harika şelaleler kullanılarak tasarlanmıştır. Sektöründeki en iyi tasarımcılar tarafından tasarlanan ürünlerimiz size harika bir ortamda masaj keyfi yaşatmayı amaçlamış; su, ses ve ışık terapilerini bir arada kullanarak keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak her şeyi size sunmuştur.

Üretim Kapasitesi

JNJ 200’den fazla çalışanı, 380.500 metrekarelik fabrikasıyla jakuzi, performans havuzu ve gazebo üretiminde sektörün liderlerinden biridir. Verimli hattı ve deneyimli çalışanlarıyla ayda 650 adet spa ve 80 performans havuzu üretmektedir.

Kalite

JNJ Spa ürünlerinde kullanılan her bir parça, türünün en iyisi olmayı hedefleyen kalitede ve güvenli malzemelerden oluşmaktadır. Spa ürünleri ARISTECH akrilik levha ve BALBOA kontrol sistemleri kullanılarak üretilmekte; dayanıklılık, kolaylık, güvenilirlik ve kalite gibi birçok konuda da öne çıkmaktadır.

Laboratuvar

JNJ CO.LTD tüm ürünlerinin kaliteli, güvenilir ve dayanıklı olması için bir laboratuvar kuran ve malzemeler ve aksesuarları test eden ilk firmadır. 2010 yılında, ETL test laboratuvarı inşa edilmiş; 2011 yılında, TUV GS işareti ve CE, SAA ve C-TİC mekanizma testi ile mikroorganizma testini gerçekleştirmek için başka bir TUV-SUT test laboratuvarı da kurmuştur. Tüm JNJ Spa ürünleri ve performans havuzları; ETL, CE, TUV GS, GOST-R, SAA, C-TİC ve KC standartlarına uygundur.

380.500 metrekarelik fabrikasıyla yüksek kapasiteli üretim alanına sahip olan JNJ’nin ürettiği spa, performans havuzları ve gazebolar dünyanın birçok noktasında; Avrupa, Kuzey Amerika, Avusturya, Orta Doğu ve Doğu Asya’da beğeni toplayarak güvenle kullanılmaktadır.

İngiltere, Fransa, Hollanda, İspanya, Almanya, Avusturya, Avusturalya, İsrail, Kore ve Malezya’da distribütörlükleri bulunan JNJ Spa’nın Türkiye distribütörlüğünü de 2010 yılından itibaren Arrita Grup İnşaat Tic.LTD.ŞTİ. tarafından yürütülmektedir.